zealousleader5136

May 20, 2017 at 04:56 o\clock

  Slunce Pálilo A „neznámá Tyrkysová Kráska“ Si Lehce Přejela Prsty Po Tříslech A Jemně Se Dotkla Svých Plavek.

Sex V karviné Hned Na Prvním Rande?

Karel zvědavě pozoroval její počínání a neuvědomil si, že se zvedl, aby lépe viděl, co matka na posteli provádí a když maminka naposledy vrazila svíčku do svého klína a vykřikla: „Už to mám, už jsem hotová“, spatřila zároveň Karla, jak ji s vytřeštěnýma očima pozoruje při jejím nezvyklém počínání. Okem se podívala po otci, ale když viděla, že už spí, povzdechla si: „Zase si to musím udělat sama.“ Již poučený Karel očekával, že se začne hladit a hrát si se svým tělem a mazlit tak, jak mu to vyprávěla Helena a skutečně tomu tak zpočátku bylo. Karel už opět ležel v posteli, ale předchozí pohled na ukájející se maminku ho tak vzrušil, že si během její nepřítomnosti začal hladit a honit svůj penis, aniž by si uvědomil, že maminka může na peřině, kterou byl přikrytý, vidět pohyby a snadno si domyslela, co tam Karel provádí. Když přišla z koupelny, ani si neoblékla noční košili a položila se do postele nahá. Asi po pěti minutách maminka kupodivu přestala, aniž by se uspokojila, nahnula se však k nočnímu stolku a ke Karlovu údivu z něj vytáhla silnou svíčku, na jedné straně trochu zašpičatělou. Otec velice brzy usnul a začal chrápat, ale maminka za to začala provádět divné věci. Stále více vzdychala a stále více si tlačila svíčku mezi svá stehna. Otec dělal totiž trochu větší hluk a Karel pochopil, že se asi trochu více napil a má jistou náladičku. Když šla kolem Karlovy postele ten mohl vlastně poprvé ve světle měsíce zblízka vidět její nahé tělo, pěkná macatá ňadra se vztyčenými bradavkami i hnědými chloupky porostlý klín. Maminka však svíčku povytáhla a zase ji vnořila zpátky.

Tento večer měl však pro Karla ještě nečekané pokračování. Byla však tak rozjetá, že už nic nemohla s tím dělat.

Eroticka seznamka

Lenka se jí také představila, a v tom jí začala líbat, a Markéta jí lehce přejela přes kundičku. Lenka je velice sexu chtivá takže se kolikrát stane, že vynecháme i přednášku a celý den si buď ve dvou,nebo ve čtyřech užíváme. Vůbec se nebránila a začala řádně vzdychat, stačila si však všimnout, že jsou otevřeny dveře a tak je rychle přibouchla a zatáhla za záclonku. Křičel sem na Lenku ať mi ho pořádně vykouří, a přirážel sem jí ho k mandlím. A začali se spolu vášnivě líbat, přitom se Lence představila, že se jmenuje Markéta. V Liberci chodila na jinou vejšku, ale bydlela na stejné koleji jako já. Vzala sem ohon přiložil k mušličce a začal jí pořádně nakládat, vzdychala jak divá, později na se vzdechy změnili na křik ať jí pořádně zmrdám tu její píču, to bylo něco na mě. Nádražačka začala pěkně přirážet, proti mým prstům a najednou se jí dostavil celkem velký orgasmus, štávy z ní lítali po celém kupé. O tom však až, jindy. A tiše ji zašeptal, co líbí se ti to co tu děláme? Jmenovala se Lenka, bylo jí 23. Chyt sem jí za ruku a otočil, ji zadečkem k sobě, vystrčila na mě kundu, a já opět pokračoval, přitáhnul sem sí jí za vlasy, aby se pořádně prohnula, a druhou rukou jsem jí drtil bradavku, to pro ní bylo opravdu, vzrušující. Lenka si dávala tašku nahoru na polici.

Zažij Rande Jinak V přerově

Hypnotizován nádherně formovaným rozkrokem jsem zapomněl na to, že mohu být i jí zpozorován a považován za jednoho z mnoha trapných „okukovatelů“ ženských těl na bazéně. Třeba tam na tom bělkovickém bazéně bude a snad to bude pokračovat dále… Za dvě hoďky vyrážím…

Vlevo ode mne stála „tyrkysová kráska“ a šibalsky mě, držíce můj totálně ztopořený úd říká: „promiňte…“ Ani jsem se nestačil nadechnout a už vylézala z bazénu a šla si lehnout ke svému partnerovi. A tak to zkusím dnes. Unuděně jsem se v tom vedru doplížil do jakéhosi bodu X a položil na zem své svršky. Padesátka s vodou ledovou a zároveň křišťálovou a plejáda dam i mužů různých věkových skupin, to byla společnost na doznívající nedělní odpoledne. Ale v tu chvíli bych přiznal vše, i to, že tomu tak je.Vedle mě se na dece  lehce a líně protahovala hezká zralá žena v tyrkysových plavkách, čtoucí  knihu, jejíž název „Dědictví“ mě evokoval neméně známý film.   Slunce pálilo a „neznámá tyrkysová kráska“ si lehce přejela prsty po tříslech a jemně se dotkla svých plavek. Několik temp a byl jsem na druhé straně bazénu a opět zpět. Slunce pálilo ale voda byla tak studená, že mé přesvědčení zůstat v ní po celou dobu svého „bazénového“ pobytu vzal rychle za své. A opět jemné pohyby rukou v rozkroku mě přiváděly k šílenství.

Vyzpovídali jsme muže a tady máš jejich 8 drsných požadavků na ideální ženu. Plná pevná a velká ňadra jsou přímo poklad!

Zdroj (Eroticka seznamka) https://www.femina.cz/krasa-podle-muzu-8-drsnych-muzskych-pozadavku-na-idealni-zenu/


Comment this entry

Attention: guestbook entries on this weblog have to be approved by the weblog\s owner.