zealousimbecile56

Aug 16, 2014 at 22:51 o\clock

Bare Bottom

Paní Larson se podíval na její přiřazení knihy a oznámil do třídy, "Každý, kdo otevře své texty na str. 135 a přečíst si kapitolu šest, musím jít do kanceláře na pár minut, ale neměla by být příliš dlouho!" Vstoupila do ředitelny Solon a řekl své sekretářce, "Ahoj Gruzie, jen jsem dostal poznámku forma pana Solon a chce mě vidět hned, je to k dispozici?!" Mírný úsměv rozšířil přes sekretářky tváři, ona odpověděla, "jen druhé, paní Larson, a já to zjistím!"

"Jdi dál, on vás očekává," Georgia říká, "a mít dobrý čas!" V té poslední poznámce, Krista Larson se ohlédla přes rameno a dal tajemníkovi temný pohled před vstupem do ředitelny! Jakmile jste uvnitř zeptala se: "Chtěl jste mě vidět pana Solon, opravdu musím si pospíšit, protože jsem přímo uprostřed třídy!?!" Ben Solon se podíval na hezkou třicet pět roků starý sociálních studií učitel a rovnoměrně, "Pojď sem a zvedněte si sukni, obávám se, že jsi byl zase špatná holka!"

Elektrické zamrazilo dolů Krista Larsonovo páteř, když vystaveny její kalhotky oděné vagíny a dna na zádi administrátora a on pokračoval: "Copak jsem mluvil s vámi, než o tom, že na čas v dopoledních hodinách, dnes jste byli alespoň tři minut později !?! " "Omlouvám se," zašeptala, "Budu se snažit udělat lepší, slibuju!"

"Obávám se, že je to pro sorrys příliš pozdě," pronesl klidně, "jediná věc, která se vám zdá, pochopit je těžké výprask na dně!" Sklouzl jí malé bikiny kalhotky z boků a nechat oči pít na obrázku její hladce vyholenou kundu dokonale zakomponovány do popruhů její černé podvazkový pás! "

"Obávám se, že máme další problém," dodal stroze, "zdá se, že vaše vagina je sexuálně vzrušená, a pokud mi paměť slouží správně jsme mluvili o tom, že před příliš, ne my, Krista!?! "

"Ano, pane," odpověděla tiše, "se už mi naplácat teď!?!"

"Ano, já jsem, teď lehnout přes kolena a ještě být," řekl jí nařídil, "a to se opovažuješ křičet, nebo ti dám další desítku!" Když byla pevně v pozici, Ben něžně hladil její baculatou dno s jeho rukou, zatímco si libuje v jeho plyšovou měkkost, pak bez varování, zvedl dlaň a začal rytmicky brouzdaliště teplé měkké hýždě! I když neměla křičet, malé sténání a vzdechy byly brzy vyplní prostor podél vtip praskavý zvuk z tvrdého ruky stávkující jemný dno! Po několika tvrdých úderů, zeptal se pan Solon, "Jaký je to pocit, drahá, můžete ho cítit ve své pochvě, je to takže budete nadšeni!?!"

"Ach ano," vydechla, "moje vagína je na ohni, nezastavuj se, ohhhhh!"

"To je velmi dobrá, drahá, jen pět, a abychom se mohli postarat o vaše další problém," odvětil hladce, zatímco dokončuje svůj hlazení, "tam teď, vše je hotovo, si slibují, že je hodná holka od teď! ! "

"II slib," řekla s malým vzlyk, "teď, prosím, h-, pomozte mi!" Zatímco jemně třela tuku červené dno, pan Solon stiskl tlačítko interkomu a zeptal se Gruzii, aby přišel do jeho kanceláře, a když ona byla uvnitř řekl jí, "Gruzie, paní Larson byl velmi špatný holčička a ona musí být potrestán, ale teď, další problém má přijít, že doufám, že se můžete starat o! "

!

"Cokoli chceš, pane," odpověděla tiše, zatímco hledí na Krista Larsona jasně červenou dole, "Co chceš, abych udělal?!"

"No," pokračoval Ben Solon, "když ona dostane její potrestán, bohužel její vagíny se stává velmi vzrušená, a proto musíme zmírnit její sexuální napětí, než která jí umožnila vrátit se na své třídě!"

"Teď, když je místo, kde můžete přijít," pokračoval, "Doufal jsem, že pokud by byl tak laskav a orálně uspokojit chudinku, mohli bychom ji poslat na cestě!"

"Rád bych, pane," odpověděl Gruzie, "doufám, že její vagina je oholený čistá, jak jsem rád viděl vztyčený zadky trčí z hladké pochvy!"

"No," dodal, "máte štěstí, paní Larson má jeden z nejjemnějších a plumpest pochvy budete někdy vidět, teď, jestli můžeme začít, prosím!" "Ach, pane Solon," zvolal Gruzie, "jen se podívejte na to, že to vytékání šťávy a její klitoris, můžete skutečně vidět, že vystupující z jejích rtů tuku, je to naprosto úžasné!"

"Prosím, řídit sami a pustit se do práce," nabádal její šéf, "paní Larson se musí dostat zpět do své třídy, takže pokud byste, prosím!" Nyní, kterým se na pana Solónovy rozlehlého stolu s nohama roztaženýma, Krista sevřel a rozevření pěsti, zatímco lewdly strkal jí hltal varhany na gruzínské ústa v očekávání kunda lapování věděla, byla následovat! Opatrně, téměř jemně, sekretářka se naklonil dopředu a přitiskla ústa na Krista pochvy, což způsobuje mladý učitel se doslova otřásla jako měkké rty kontaktovali své plně postavené klitoris! Po vyslechnutí ji sténat a vzdychat, zeptal se Ben tiše, "Baví vás kunda lappings paní Larson, vaše vagina jistě zdá být prosit o to?!?"

"Ach ano," zalapala po dechu, jak Gruzie pečlivě rozdělili její stydké pysky a začal tonguing její pevný malý klitoris, "s-má nádherný ústa a to je tak krásné!" Zatímco Gruzie pokračovala lízat sukulentní orgán, pan Solon nadále zpochybňovat Krista o svém sexuálním životě otázkou: "Jak často se váš manžel tě do prdele, drahá?!?"

"Téměř každý večer," odpověděla mezi nádechy, "on miluje mě kurva!"

"Stejně to měl, má drahá, máte téměř perfektní vagínu," odpověděl, "a někdo by byl pyšný nazývat to jeho vlastní, ale další otázka, prosím, se mu sát vás taky, myslím, spolu s jeho šoustání to, že orálně uspokojit vás!? "

"Bože, já jsem v ohni," zasténala, "ona mi sání tak dobře, a já jsem tak blízko vyvrcholení!"

"Prosím odpovězte na mou otázku, paní Larson," stiskl na, "má váš manžel pravidelně sát vagíny!?!"

"Kurva ano," řekla skrz zaťaté zuby, "to je důvod, proč jsem se oholit píču, aby jeho ústa a jazyk mají otevřený přístup k mému varhany!"

"Velmi dobře," řekl tiše, "z toho, jak vypadá, co jste četli na cum, by se ti to, miláčku?!?"

"Prosím," žadonila, "já jsem tak kurva připraven!" "Je tu jen jeden problém," pronesl rovnoměrně! "C-co problém," řekla docela zařval, "jsem opravdu potřebují k vyvrcholení, prosím, pusť mě!?!" "V to čas, dítě," odpověděl, "ale nejprve musíme tento problém řešit, jo?!" "Všechno, co řeknete," prosila, "j-jen si pospíšit, to mě dohání k šílenství!"

"Mám ještě jednu otázku pro vás, drahá," řekl sirupovitého sametovým hlasem, "vy sát pevný penis vašeho manžela pro něj!?!"

"Samozřejmě, že jsem to," naříkala, "Miluji sání ho, proč se ptáš?!"

"No, naštěstí nebo naneštěstí," odpověděl, "v závislosti na úhlu pohledu, jsem se náhodou mít velmi těžké penis, a abych vám řekl pravdu, musím někoho, kdo by sát na to!" "Nyní od Gruzie v ústech je jinak obsazené," pokračoval dál, "Potřebuji dobrovolníka, aby orálně uspokojit svou erekci, víte někdo, kdo by to pro mě udělat?!"

"Nech mě to udělat," vydechla, "pospěš si, dovolte mi, abych ho sát, ohhhhhhhhh, bůh rychle, prosím!" "Mmmmmmm, Gruzie," povzdechl si, "má velmi pěkný ústa, téměř stejně krásný jako vy, a ona je tak nadšený, nemůže se zdá, že dost z mé erekce!" Sání je olizování zvuky brzy naplnila malou kancelář jako kunda lapování sekretářku a kohout sání sociálních studií učitel oba začali pracovat horečně, aby jejich příslušné suckees k vyvrcholení! "Zatímco Ben Solon se rychle blíží jeho orgasmus, to bylo Krista, který byl na více úzkých, jak její kundička a klitoris byl spuštěn na otrhané okraje vyvrcholení téměř patnáct minut byla ve stavu blízko panice při pomyšlení, že by mohli ji nechat přes hrb a mít ji cum! ! "

Ve velmi klidným hlasem, Ben nabídl, "Gruzie, já jsem teď velmi blízko mé matky zpřísnily a je to jen otázka času, myslím, že si ji můžete zakončit teď, jsme mučeni chudák dost dlouho! ! " Takže, skoro jako by se zapnutím vypínače světla, Georgia dát jí jazyk do více než jednotky a poslal chudinka vrávorá na "orgasmus Cliff"! Zatímco Krista tělo se zachvěl a potřásl jako rázová vlna slasti projela celou svou bytost, Benova ptákem vycítil, že je čas, zmítal dvakrát a poslal záplavu spermatu se svou dlouhou hřídel a do horké malé kohout přísavky hladových úst, málem ji dusil pod jeho obrovské množství!

Jak Ben a Krista byly zcela vyčerpán, ale uvědomil si, že Gruzie byla nyní zřejmě pevně jako buben, Ben rychle ji posadil se a zabořil obličej do jejích šatů, čímž ji k rychlému a ohromující orgasmu s úst, takže tři velmi dráždivým orgány zářící, nasytit, a vyčerpaný! O několik minut později řekl Solon, "Copak nemáte třídu se dostat zpět k paní Larson, to je skoro čas na konci období zvon zazvonit!?!" Ona vstala, a jako obvykle, zvedla sukni jeden poslední čas, aby Gruzie jí mohl dát vagina krásný mokrý dobru tím, polibek, a pak se s mávnutím ruky byl pryč, aby své třídě! Poté, co odešla, Georgia obrátila pozornost ke svému šéfovi a zeptal se tiše, "Je tu něco, co v tomto jižní belle může udělat pro vás!?!"


Comment this entry

Attention: guestbook entries on this weblog have to be approved by the weblog\s owner.