warezhsehgqvlx

Mar 12, 2016 at 18:37 o\clock

Yahoohs nowe NHL płynący ofertę przynosi hokeja na żywo

Streaming rozpoczyna się dzisiaj i będzie obejmować pojedynczy "gra dnia" wytwarzane dostępne do USA Witam,Tutaj jest użytkowników końcowych.

Ze swojej strony, Yahoo marketing jest wyłączyć reklamy wideo automaty, które dostać miejsce w trakcie emisji przerwy w grze, jedno stało się w ostatnich poprzednich podczas jego unikalny NFL gry strumienia. Źródło: Yahoo zakres ma był coraz bardziej zakłady na znajdują się grom, jedno podkreślona przez ostatnio instrukcja z Yahoo exec Phil Lynch. Wynika to Yahoo nowo uruchomionej eSports Hub esports treści i TuneIn dla bieżącej transakcji NBA... Płynący transakcji będzie ostatnio się przez zakończeniem sezonu NHL 2016-17, a to "bardzo najlepsze w tygodniu" i podkreśla "Greatest of the Day" z dwóch gra publikować artykuły i premiera gry gra. Wypowiadając się na temat new deal, wiceprezes firmy z partnerstwa mediów wymienionych, "ten Sojusz przynosi nam jednofazowe bliżej do zaopatrywania zwolenników ekspert zamieszkują wydarzenie sportowe każdego dnia, na Yahoo, całkowicie tarcia i za darmo--nie abonament telewizji kablowej lub uwierzytelnianie podstawowe."

Yahoos, przynosi nowe NHL płynący transakcji znajdują się na lodzie gier wideo - SlashGear NHL video gry będą oferowane na Yahoo sportów i obejmie główne punkty w grze. Ten znaki najnowszym przykładem rozwoju ilość znajdują się treści gier od znaczących lig sportowych, ostatnio, ale nie najmniej rozwijanie różnych wyborów, które mają Obcinacze kabla, a w procedurze, produkujących wodowania kabel bardziej przyciągające wzrok.

Historia TimelineYahoo aktualizacje aplikacji, Strona z usprawnione designYahoo restrukturyzacji składa się z zwalniając 15% workersYahoo axing jeden dzień: cięcie połowę mediów jednostki href='http://www.slashgear.com/yahoos-new-nhl-streaming-deal-brings-live-hockey-games-11431221/' - http://www.slashgear.com/yahoos-new-nhl-streaming-deal-brings-reside-hockey-games-11431221/ - Yahoo i National Hockey League uderzył ofertę, które będzie prowadzić do 4 mieszkać płynący wideo hokeja na tydzień, oferując zwolenników możliwość obejrzenia gry z zewnątrz ich rynku, jak występują one


Comment this entry

Attention: guestbook entries on this weblog have to be approved by the weblog\s owner.