steadfastcatego37

Mar 21, 2017 at 16:14 o\clock

Toužíš Po Fungující Sexy Seznamce?

Neumíš odpovědět ty svině,když se tě pán na něcoptá?"Budeš pěkně polykat"A začal mi chcát dopusy až jsem měla pocit,že se utopím.Dostala jsem pár facek,pán nebylspokojen a vrátil se k mé kundě.Vyndal závaží a tahal mi za háky stálevíc.Myslela jsem,že mi pysky roztrhne.Vzal si do ruky další jehlu,ještě mi řekl "teď ti propíchnu toho tvýho velkýho poštěváka,tak setěš.Škubala jsem sebou,házela,ale to bylo tak vše,co jsem mohla.Ucítilajsem silnou bolest a pak jeho spokojené zabručení "takhle budeš teďchodit pořád,však ona se ti vytahá a nateče "Když mě odvázal,zjistilajsem,že mi na poštěváku visí malý háček a na něm opět závaží.Největšíbolest jsem cítila,když sem stála,jak to tahalo,ale to on věděl a protochtěl, abych stála.Potom mi poručil, abych si sedla na bobek.To jsemměla nohy roztažené a bylo vidět mou píču.Líbil se mu ten pohled a opětmě pohladil,tentokrát po tváři a řekl "buď hodná kurvička a opři setakhle v podřepu o zeď, něco pro tebe mám."Rozepl si poklopec a vyndalstopořeného ptáka ven.Potom mi obě kozy svázal provazama tak pevně ažměly nafialovělou barvu.Plácal mi do nich něčím jako kartáč,ale byly natom malé ostré hroty.Všimla jsem si i přes slzy,jak má ptáka vlhkéhovzrušením.Pomyslela sem si, jaký to je ujetý úchyl ,ale ani jsemnehlesla.Konečně mi sundal svorky a pomačkal opět nateklé bradavky akozy.Pak mi na hroty nasadil malé kroužky a zatáhl je tak,že celábradavka vylezla ven.Toto dokončil tím,že mi je propíchl jehlama, ažz obou prsou tekla krev.Na moje slova "prosím ne" apod.nereagoval jakovždy vůbec a jak jsem se pohla, dostala jsem bičem přes kundu.Občas miho zasunul i dovnitř.

Probudila jsem se opět v úplné tmě a neměla tušení,zdaje noc nebo den.Poslední dny mě míjely a já už si ani neuvědomovalačas.Když si zapřemýšlím kousek zpět,tak jsem si dělala čárky na zeď,alepak už jsem tam nedosáhla a myslím,že jsem jich udělala tak pět.Vústech jsem cítila sucho a věděla,že se za chvíli opět otevřou dveře abude se dít něco, na co jsem já sama nikdy nepomyslela,že existuje anavíc,že to potká zrovna mě.Ale měla bych začít od začátku.V ten pátekjsem se vracela z přednášek úplně vyčerpaná,navíc pršelo,tak jsem sezastavila v mé oblíbené kavárně na čaj.Seděla jsem kousek od okna apozorovala,jak kapky vody stékají po skle,když v tom jsem uslyšela tenpříjemný hlas.Zvedla oči a uviděla sympatického muže,tak kolempětatřiceti.Usmál se na mě a zeptal se,zda si smí přisednout,jen jsemněmě přikývla a pocítila,jak se mi rozlévá horko po těle.Muž sepředstavil jako Daniel a objednal nám oběma svařák.Moc fajn se mi s nímpovidalo a čas plynul.Venku už byla tma,když jsem se vrátilaz toalety,měla jsem na stole další sklenku horkého voňavéhosvařáku.Daniel povídal hlavně o sobě,jen se ptal,zda tu mám příbuzné ajestli bydlím na koleji,víc ho vlastně nezajímalo.Tenkrát mě to aninepřišlo divné.Divné bylo spíš to,jak se mi hrozně moc chtělospát,myslela jsem,že ani nedojdu na kolej a můj hodný nový známý miochotně nabídl odvoz.Asi jsem neměla tolik pít,nejsem zvyklá,ale teplov autě,mě ukolíbalo a já se vzbudila až tady.Ležela jsem na nějakématraci a v místnosti byla úplná tma,jako teď.Chtěla jsem sezvednout,ale nohy byly svázané pevně u sebe a ruce taky.Asi zhruba popůl hodině se dveře otevřely a stál tam on.Stále stejně pěkný,ale výrazv jeho obličeji byl jiný.Šel z něj strach.Nic neříkal,stál opřený ofutro dveří a pozoroval mě.Pak přišel kousek blíž,chytl mě za vlasy ažse mi hlava zvrátila dozadu "tak jakpak jsme se vyspinkali tykurvičko?"

Novidíš,pár dnů a jak se ti vytáhly."Akorátjsem sklízel nářadí, když v tompřistoupily obě dvě slečny v županech, pod kterýmineměly kromě sebe absolutně nic a kráska z obchodu se mězeptala, jak prý bych si rád vybral své dyžko aucítil jsem její ruku v mémrozkroku.Zašeptala mi do ouška, že jsem se jí zalíbiluž v obchodě a že se líbim i její kamarádce.Vtom jsem cítil, jak mi tuhne a upřímně, krev v žiláchto nebyla, nedalo se nic dělat.Odkrvil se mi mozek a prokrvilo něcoúplně jiného. Tak ty chceš žrátkurvo a přitom ses tu pochcala?"Takhle se mnou nikdy nikdo nemluvil a kluci,co jsem měla byli vždyněžní.Než jsem se vzpamatovala, dostala jsem takovou facku,že se mizatmělo před očima."

Téměř na konci celého bloku se nachází prastarý hřbitov. Dokonce je tu i jeden docela laciný hotel. Druhou rukou rozepínala mé kalhoty a jedním tahem mi je i s kalhotkami stáhla dolů.
Její oči zíraly do mého klína, jehož chloupky se vměsíčním světle vlhce leskly. Ale ten teplý pocit stále zůstával. Jindy zase doufám, že už se nikdy nevrátí tak, aby ten okamžik, který jsme spolu sdílely zůstal jedinečným. Dlouze mě políbila a pak pomalu sklouzla s polibkem na mou bradu, dolů po krku, až na prsa. Její jazyk do mě najednou vklouzl. Ale nemohlo to být moc dlouho.

flirt chat online

Já a voják

Beze spěchu opět zamkl, chvíli si mne zkoumavě prohlížel a pak drze pravil: "Svlékni se". Najednou mírně pravil: "Teď už se snad svlékneš, ne?" Nejprve moje (na mé pokusy zastavit honění a tím oddálit výstřik nebral ohled - asi opravdu spěchal) a posléze i jeho. Co jsem asi tak měl říkat. Nikde ani noha, přesto jsem vlezl dovnitř a podezřelé mi to celé začalo připadat, když jsem postřehl, že můj průvodce důkladně zamkl. Když jsem se na něj zadíval, co tomu říká, zvedl mne a začal mne vášnivě líbat. Ruku pomalu vytáhl a zeptal se: "Takže?" "Krásně voníš" pravil po chvíli a pokračoval s rozepínáním košile. "To je nějaký nesmysl!"

Mar 20, 2017 at 21:53 o\clock

Erotická Seznamka Pro Každého

Je to velmi jednoduchá seznamka- stačí se zaregistrovat a začít oslovovat své vyvolené partnery... budete lovec a rozhodneš se psát individuální zprávy, nebo budete čekat na vzkazy, které vám zašlou další? Naše Erotická seznamka vám zaručeně dá kontakt, jaký potřebujete. Vyzkoušejte to sami a zjistíte, že to vážně funguje.Je na vás, k jakému postupu vás naše sexy seznamka inspiruje a jakým způsobem naleznete svého sexuálního partnera.Staňte se součástí obrovské komunity a najdete partnera, po jakém toužíte. Naše sexy seznamka vám zaručí úspěch. Toužíte po divokém erotickém dobrodružství bez limitů? Myslíte si, že nemáte na to, abyste si na internetu našli atraktivní partnery pro vášnivý sex nebo mazlivý sex, ale láká vás to? Zdarma se zkuste zapojit do našich online diskuzí, a když budete chtít svůj sexy objev kontaktovat a domluvit si s ním intimní schůzku, staňte se členem a kontaktujte ho. dále nečekejte, free sex se sexy partnery je zde. Erotická seznamka obsahuje seznam s aktuálnímy profily, ze kterých si vyberou i ti velmi nároční a vybíraví.

Podá jí ruku a najednou se sním vše zatočí.Co se to děje? Otevře oči.
Je podvečer jednoho krásného,horkého,letního dne.Jeho kroky jej vedou domů,zastaví se však u nádherné zahrady a vůně která se z ní line jej vábí,aby vstoupil.Neodolá a vejde.Prochází kolem záhonů květin různých barev a vůní.aAh,tak omamná vůně.Položí se do koberce z květů,zavře oči.Den se schyluje ke konci,avšak on to nevnímá.Oddává se krásnému snění.Slunce zcela zapadne a na oblohu nastupuje svou pouť měsíc se svýma společnicema...hvězdama.V tu chvíli se jedna znich počne blížit k němu je stále zářivější a větší.Nepohnul se jen čekal co bude dál.Hvězda se přibližuje čím dál více.Mámí jej zrak,nebo snad halucinace? Skutečnost?Vidí dívku,která k němu sestoupila z hvězd a krajinu neznámou a však pohádkově nádhernou.jdou ruku v ruce a kochají se tou krásou.Nedokáže z neznámé spustit oči.Usednou spolu do měkké trávy a dlouze sezadívají do svých očí.Má je tak hluboké,nejraději by se v nich utopil.Její rty jsou jak zralé maliny jen je políbit.přiblíži své rty k jejím jen zlehka jako by se bál,že pokud se jich dotkne tak se dívka rozplyne.Zlehka,zlehounka jí políbí....nerozplynula se,naopak jeho polibek opětuje.Je tak sladká....Jejích polibky jsou plné vášně.Uléhají do trávy a jeho ruce se vydají na pouť po jejím těle.Jeho prsty bloudí po její šíji a sklouzávají na její poprsí,má ho tak pevné.pohrávají si s jejíma bradavka a její tělo se počíná chvět potlačovanou vášní.Líbá její ústa ,krk,prsa pohrává si jazykem s jejími bradavkymi a jeho ruce se přez její pevné bříško blíží k jejímu lůnu.Nebrání se a tak ve svém objevování pokračuje zasypávajíc ji tisíci polibky.Jeho prsty našly její zvlhlý klín a pohrávají si s její mušličkou.Slastně vzdychá a chvění jejího těla se stupňuje.Nevydrží to musí ji mít celou,míra jeho vzrušení se rovná bodu varu.roztáhne í nohy a opatrně na ní nalehne.Cítí tu horkost jejího klína na svém penisu a pomalu jej zasune do její mušličky.Oddávají se oba rozkoši kterou jim toto spojení poskytuje,chvějí se touhou.Jejich pohyby jsou sladěné jako struny v piánu a jejich vzdechy se rovnají krásné melodii.Nevnímají čas.vzrušení kterému podlehli,slast kterou prožívají se blíží ke svému vrcholu.Z jejich úst se line sladké ááách..... položí se vedle sebe a usnou sladkým spánkem.Po chvíli se onprobudí......co se to stalo? Z hvězdy která jetéměř na dosah se na něj usmívá dívka,nádherná a křehká jako sen a podává mu ruku.Láká ho k sobě.Má jít nebo zůstat? kde to jsem?

seznamky online

Mar 20, 2017 at 03:51 o\clock

Toužíš Po Dokonalé Erotické Seznamce?

Nevěnovala jsem tomu pozornost a sundala si podprsenku a stáhla kalhotky.
Chcete pokračování?Usmála se a vyšetření nabralo trochu jiný směr. Přitáhl si mně k sobě a začal mně rychle souložit. Ještě si pamatuji, že řidič říkal, že nás čeká tak hodinka cesty a že mi zapne klimatizaci. Jeho kolega se přestěhoval dolů mezi mé nohy, tahal mně za kroužky a dráždil mně penisem mezi pysky. Druhý si sundal kalhoty a nacpal mi svůj penis do pusy. Najednou přirazil a byl tam, vytáhl ho ven, opět navlhčil v kundičce a teď přirazil prudčeji a na doraz.

Zírali sme na ňu a naše penisy už boli celkom stvrdnuté. Potom ich jemným tlakom zatláčal späť. My traja sme sa presunuli ku kozubu. Stano pritlačil, manželka zavzdychla a celá jeho dlaň zmizla v rozkroku mojej manželky. Vzdychy sa v priebehu pár sekúnd zmenili na hlasný krik a Stano sa vystriekal súčasne s jej orgazmom na  tvár a ústa. Stiahol som jej sukňu a jediné čo mala na sebe boli vysoké lodičky. Ja som ju lízal ale nie až k orgazmu. Janka prišla o chvíľu. Pomaličky som jej strčil do pičky dva prsty a začal prirážať.

sex ona hleda jeho

Chceš sexuální seznamku? Už ji máš.

Je to první sex seznamka, která vás bude opravdu bavit: nevěřte na osud, scénář následujících dní a nocí je ve vaší režii. Hlavně proto je seznamka oblíbena mezi mnoha lidmi - nemusíš přemýšlet o složitém ovládání, seznamka vám umožní soustředit se na vybírání toho nejlepšího partnera a hned se seznámit bez dlouhého čekání a přemýšlení... jistě vás naše seznamka také dostane! Erotická párovácí služba pro nadržené, každý si tu najde kamrády na erotické potěšení.Vzrušuje vás šukání s páry, gay sex nebo lesbi show? Prihlašte se zdarma hned teď, dobrodružství čeká!Je to velmi jednoduchá seznamka- pouze se zaregistrovat a začít kontaktovat své vyvolené partnery... budete lovec a rozhodnete se psát individuální vzkazy, nebo budeš čekat na vzkazy, které vám pošlou ostatní? Nezáleží na tom, jestli vás vzrušuje mazlivý sex, nebo drsnější šukání. Toužíte po divokém erotickém dobrodružství bez omezení? Vše je velice intuitivní, od přihlášení do systému po vyplnění informací, prohlížení profilů ostatních a posílání zpráv.

Mar 19, 2017 at 22:45 o\clock

Chceš Fungující Sexy Seznamku?

Vůně kávy zaplnila auto, v přehrávači hraje Mails Davis,
jakoby omylem si rozepnula kabát, a na těle už ji zbývá jen černé prádlo od Viktoria Secret.Už jsem to nemohl vydržet a vytáhnul jsem si svoje
tvrdnoucí péro z kalhot a pomalu si ho protahuju pěkně sevřenou pěstí pomalu od žaludu až
po kořen. Sjíždím dolů po zábradlí, na
dvoře sedám na motorku a valím. Celou dobu mě sledovala a podle lesku v
jejích očích si to užívala. Sedám si k ní do auta, káva voní letní nocí a na pozdrav se lehce dotkneme
tvářemi. V očích jí bleskla smyslná jiskra, líbí se jí to, zavřu oči, cítím její
přítomnost, její vůní a v klíně mi stoupá napětí s tím,jak zrychluju tahy po mým klacku-
nahoru dolu - rytmicky jak parní píst pod tlakem. Píšu jí, že vidím skvělej ohňostroj nad Petřínem, protože ho vidí, taky zjistím,
že sedíme jenom pár Smíchovských střech od sebe. Na pumpě je prázdno, ze staženého okna černého Nissana
se směje příjemná drobná jižní černovláska.

Ještě i při vzpomínce na tento zážitek mám v těle vzrušující pocit čehosi zakázaného a eroticky nabitého!Měli pěkně vyvinuté klacíky, no jedna báseň. Když už to napětí nešlo vydržet, začala jsem se velmi pomaloučku nadnášet a dosedat, nahoru, dolů – v pomalu vzrůstajícím rytmu jsem cítila, jak oba spějeme k nádhernému vrcholu.,“- ptám se sama sebe, ale pak uvidím ten balíček karet. Sundala jsem si silonky i s kalhotkama (ještě, že jsem měla sukni!) ,“ – pohlédl na mě.Normálně bych se tam nedívala, ale teď jsem jako uhranutá. Všichni na ně civí se zaujetím a dva z kluků si už taky rozepnuli zipy u džínsů a vyndali ven své penisy. Všimla jsem si, že ji zajel pod sukýnku a potom se nadzvedl, aby si mohl rozepnout zip.

seznamka pardubice

Vánoční čokoláda


„Takhle jsem si ještě vánoční čokoládu neužila…“„Já tu čokoládu miluju,“ a smála se, jednou rukou si pomalu začala mnout palcem pošteváka a roztahovat prsty růžový pysky svojí chtivý kundičky, druhou pomalu ukusovala z čokoládového kousku. Už asi měsíc si chatuju na Amatérech s úžasně rajcovní kočkou s nickem Lolitka – posílá mi při chatování fotky a mmsky o který si napíšu a já si potom u nich pěkně protahuju a honím péro, posílám jí zpátky fotky jejích postříkanejch bradavek nebo roztažený rozteklý kundičky na monitoru…
„Tak pojď na to, vzala jsem ti na ochutnání i cukroví, letos se nám s mámou fakt povedlo, nejlepší je naše domácí čokoláda, tu mám nejradši.“ Trhnul jsem sebou a zjistil, že se mi už asi pěkně dlouho kouká přes rameno na to, co sjíždím v jejím kompu, usmívala se a zřejmě jí to vůbec nevadilo?Poplácal jsem jí poštěváčka a naběhlý pysky naběhlým žaludem a pomalu jí začal v strojním rytmu – dovnitř – ven – projížděl. “ ptala se jako by nic a uvelebila se pohodlně v křesle, jediné co jsem byl schopen ze sebe dostat bylo, že mi moc čokoláda nechutná s očima přilepenýma na jejích bradavkách, který napínaly obtažený tričko. Joóó a najednou jsem jí znovu udělal, vůbec jsem to nečekal – najednou se mi okolo péra sevřela a navíc ho chytla vší silou oběma rukama, zůstal jsem v ní zaraženém a cítil jak jí probíhá jedna křeč za druhou …
Už jsem to taky nemohl protahovat, cítil jsem že už mi moje naběhlý čokoládový koule vybuchnou – vytrhnul jsem ji klacek ze sevření – naklonil se k jejímu obličeji – než stihla zareagovat strčil jsem jí svůj čokoládověj banán mezi rty a dál – vrazil jsem jí ho až do krku…
Už jsem byl na konci a začal jí do pusy pumpovat všechno semeno, který mi přeplněný koule tlačili do trubice v mým klacku – chytla mi ho oběma rukama a ždímala si celej obsah do pusy - nepovolila dokud ji nezačalo semeno vytékat oběma koutky spolu s čokoládou…  
„Wooow to byl jízda,“hekla , když mi ho konečne vytáhla a spolykala všechno co jsem jí nastříkal do pusy. Ještě chvíli mě takhle bude provokovat a určite se mi začne tvrdnout můj klacek v kalhotách, už dva dni jsem se mu nevěnoval.
Ta blonďatá potvora ale pokračovala ve svojí hře a já věděl, že jí konečně postříkám a napíchnu si jí na svůj klacek.

Mar 18, 2017 at 11:19 o\clock

Erotická Seznamka.

Byla to spalující vášen. Jeho polibky byly zničující. Moje bradavky už to dál nevydrží jsem si řikala v duchu. Začal je olizovat a pak se blížil k pupíku a níž, líbal každičký milimetr mého těla. Pomalu sundaval halenku a sundaval přitom podprsenku. Prstem jsem zajela na prdelku a dráždila jí. Začal mě líbat. Na ten den jsem se těšila.Bylo krásné letní dopoledne.
Když přišel, objal mě, přitiskl k sobě a tiše mi zašeptal do ucha, jak mi to dneska obzvláště sluší. Zastavili jsme na paloučku, kde bylo slyšet jen šumění stromů.

Pri pohlade na to ako si uzivaju mi ihned stvrdol, nevahal som a hned som ho vytiahol a zacal si ho honit. Potom zrazu cigan prestal a povedali mi: "teraz jej vyjebes ten jej cierny spinavy anal jasne?!!". Bolo mi jasne co bude nasledovat: sendvic. Cigan mal poriadne vymakanu postavu, bol samy sval. Spoza krikov som spozoroval mlady par ako si to rozdavaju. Mlada ciganka mohla mat okolo 18-20 bola zohnuta a rukami sa zapierala o strom. Na chvilu som prestal sukat do jej analu aby do nej mohol vniknut. Cigan sa zacal venova igankinej prdelke.

fotoseznamka

Chceš jen sexovat? Seznam se tu...na sexuální seznamce.

Hledání partnera nikdy nebylo rychlejší. Toužíte po divokém sexy dobrodružství bez omezení? Záleží jen na vás, jestli vám erotická seznamka pomůže k erotickému potěšení s párem, brunetou nebo snad dokonce zralou milf... představám se omezení nekladou a nikdo vás nemůže omezovat, co se fantazií týče - a to je dobře. Proto je seznamka oblíbena mezi tolika lidmi - nemusíš přemýšlet o složitém ovládání, seznamka vám umožní soustředit se na vybírání toho nejatraktivnějšího protejšku a okamžitě se seznámit bez dlouhého zdržování a přemýšlení... jistě vás naše seznamka také potěší! Je na Tobě, k jakému postupu vás naše sexy seznamka inspiruje a jakým způsobem naleznete svého vyvoleného partnera.Je to velmi jednoduchá seznamka- stačí se zaregistrovat a začít kontaktovat své vyvolené partnery... budete lovec a rozhodneš se psát individuální zprávy, nebo budete čekat na vzkazy, které vám zašlou další? Vše je velice jednoduché, od přihlášení do systému po vyplnění profilu, prohlížení profilů ostatních a zasílání zpráv. Intimní seznamka dává spoustu možností poznat partnery se stejnými zájmy a oblíbenými praktikami.