literategatheri42

Aug 9, 2014 at 09:49 o\clock

Zpátky do školy

"Slečno Stevens, děkuji moc. Nikdy na to nezapomenu. "Řekl, že mezi nádechy.

"Tak to bude naposledy. Bez urážky. Musíme zastavit to. Nemůžu v tom pokračovat! "Ona byla většinou mluví sama pro sebe.

"Myslel jsem to, co jsem řekl, slečno Stevens. Mám tě rád. "Jí Brent řekl přesvědčivě.

Sarah se na něj podívala, jestli to myslí vážně. "Ne, asi ne, Brent. Je to jen pobláznění. Podívej, ty jsi skvělý kluk, jsi opravdu sladký, roztomilý, a nemluvě, že máte skvělý penis ... Ale já jsem tvůj učitel, a jste student. To bude naposledy, kdy jsme dělat něco takového, OK? "

Brent si povzdechl, byl dávat kalhoty zpět. "Pokusím se."

Sarah se nyní příliš, položila šaty zpět na stejně. Pořád musel přejet na trenéra Hickse "domu a odjet těchto informací.

***********

Sarah vytáhla auto do trenéra Hickse "příjezdové cesty a vystoupil. Měla scénáře středoškolský fotbalový tým je v jejích rukou, stejně jako některé další stupně knih a informace o druhé tělocvičně učitel potřeby.

Došla až ke dveřím svého domu a zazvonil na zvonek. Slyšela, že prsten uvnitř, a čekal několik okamžiků. Nikdo přišel ke dveřím.

Znovu zazvonil a čekal pár okamžiků. Pořád nic. Sarah se podíval oknem skla dveří a neviděl nikoho dovnitř. Zkusila dveře, a to bylo odemčené.

Sarah otevřel dveře domu trenér a vešel dovnitř. "Hellooooo?" Zavolala.

"Já jsem tady." Přišel slabý hlas seshora. "Pojď nahoru."

Sarah vylezl po schodech a našel trenér Hicks leží ve své posteli v ložnici. Jeho nohy byly opřený o některých polštářů a byl v pyžamu.

"Díky, já nemohu vstát, aby se dveře. Má zatraceně zpět, víš. "Řekl trenér.

Sarah se na něj podíval, když ležel v posteli. Rozhodně to vypadalo, že tam byli několik dní. "Co přesně se vám stalo znovu?" Zeptala se přímo.

"Ach, spadl jsem z střechu." Řekl rychle.

"Myslel jsem, že se to stalo ve škole." Ona odpověděla zmateně.

"Jo, to je to, co jsem měl na mysli. Spadl jsem ze střechy na škole. "Snažil se pokrytí.

"Ohhh ... střecha ve škole? Huh, co se tam děláš? "Dál se zeptat, zvědavě.

"No, ehm ... míč ztratil tam nahoře." Řekl jí, stává trochu naštvaný na zkoumavé otázky.

"To muselo bolet ..., protože škola je tři příběhy vysoká." Řekl znovu Sarah.

"Dost o tom. Přinesli jste ty věci, co jsem chtěl? "On změnil téma.

"Jo, já jsem, že je to v pořádku tady." Sarah mu podal složky a dokumenty, které jí byly požádány, aby se z jeho kanceláře.

"Oh, dobře, dobře ... Děkuji." Řekl vděčně.

"Žádný problém."

"Sarah," trenér začal, "Opravdu jste byl obrovská pomoc pro mě. Nevím, co bychom si bez tebe. Vždycky vyzvednutí štafetu, když ho někdo potřebuje. A tady jsem se obětí nešťastné nehodě, která by nebyla vyloučena, a budete krok a zachránit den. Děkuji vám. "

Sarah byla řeč; nemohla uvěřit tomu, co slyšela. "Wow. Je to hezké, že konečně někdo ocení všechny mé tvrdé práce. Já vždy skončí s vzít věci do svých rukou moc. "

Trenér přikývl. "Ano, ano, ano. Ve skutečnosti, když už mluvíme o převzetí věci do svých rukou. Je tu ještě jedna věc, kterou bych rád, abyste mi pomohl s ... "

"Co je to?" Zeptala se.

Trenér Hicks sevřel jeho penis přes jeho pyžamové kalhoty. "Byl jsem tak nadržený, Sarah. Je to hrozné, že tady uvízl 24/7, a moje žena mi před dvěma měsíci odešel! "

Sarah nevěděla, co na to říct. "Hmmm, wow. To rozhodně není nic. Co chceš, abych na to? Prodám nějaké porno časopisy? "

"Ne," řekl trenér Hicks, otevření štěrbiny v přední části kalhot, vytáhl úplně ztuhlý penis ven. Byl naprosto plně vztyčené. "Dáš mi kouření?" Zeptal se.

"Co?" Zeptal se jí, v šoku.

"Kouření. Jen mi odsát. Prosím? "Zeptal se trenér. "Podívejte se, že to není velký problém. Jsme přátelé a navíc to nebude trvat dlouho vůbec. Jsem tak nadržená, budu nejspíš vyhodit můj náklad, jakmile si zabalit své rty kolem něj. A hele, já bych to samé pro tebe. "

"No, já nevím, jestli to je pro mě lepší pocit." Mu Sarah řekla, cítil velmi nejistý o situaci.

Trenér Hicks pohladil tuhý penis nahoru a dolů, pár krát, když se na ni podíval zoufale. "Prosím, Sarah?" Zeptal se jí znovu.

"No ... Ok myslím. Byl jsi opravdu dobrý přítel. "Souhlasila.

Sarah se naklonil nad postel, kde byla trenéra vztyčený penis trčí z pyžamu. Ona olízl si jazykem po špičce jeho cockhead, pak se otočila jazyk kolem hlavy, než se rozevřela rty a vzal ho dovnitř úst.

Trenér si zhluboka povzdechl a zaklonil hlavu na polštář v posteli jako jeho sexy spolupracovník nasává jeho penis do úst.

Sarah začala sání ho tvrdě, a ruce držel základ jeho hřídele, prudce ho do úst. Její jazyk pohnul podél jeho tyče do úst, zatímco ona olizovat a usrkával.

"To je ono, Sarah ... Říkal jsem ti, že to nebude trvat dlouho ... Jen trochu víc!" On ji přemlouvala.

Sarah pohupoval hlavou nahoru a dolů na jeho hřídeli rychleji, sání a slurping ledabyle. Její ruce držel jeho penis pevně, a ona pokračovala, aby ho vyhonit odhodlaně.

"Tady je to cums!" Zařval.

Kohout kouče explodovala, jak varoval ji, s obrovským poryvem cum. Sarah dusil na první, nečekal, že střílet přímo do krku. Příštích několik stříká spermií nechala postříkat proti jazyku. Trenér stále Cumming a stříkat záběr po záběru Jizz do úst. Musel neměl uvolnění po dlouhé době, protože jeho penis byl jako vodovodní kohoutek cum!

Sarah spolkl obrovské zatížení. Musela, jinak by to přeteče ústa. Když byl trenér skončil orgasming, zvedla hlavu a opět se postavil vedle něj.

"Aha jo ... Mockrát vám děkuji, Sarah." Řekl jí.

Otřela si ústa a lehce přikývl. "Jak dlouho si myslíte, že budete mít z práce?" Zeptala se.

"No, to by mohlo být ještě několik týdnů, myslím. Budu potřebovat, abys trénoval některé z fotbalových utkání pro mě. "

"Já? Coach? Jsem nemohl. "Řekl jí.

"Jsem si jistý, že najít cestu." Řekl jí s úsměvem.


Comment this entry

Attention: guestbook entries on this weblog have to be approved by the weblog\s owner.