didactictimetab04

May 28, 2017 at 13:58 o\clock

Jak Mi Nohy Klouzali Po Krásně Upravené Stopě Tak, Koukám Před Sebe A Vidím Velký Černý Mrak, Který Se Blížil Ke Mě Tempem Víc Jak Rychlým.

Pozvi Na Rande V ostravě Někoho Zajímavého

„To asi bude zimou.“ „Hňupe! „Pozor!

Major„Tak ty máš zalíbení v sado maso?Zatím jsi nic nepočítal. „Tak se ukaž. Uprav si to.“ Nechápavě jsem vzhlédl. Začal mě penisem bít po tvářích. Takovou lahodu jsi ještě nepil. Zaujal jsem příslušný postoj.

Seznamka HK

Držal ma za zadok a narážal do mňa. Peter sa medzitým utrel a spolu, všetci traja sme sa išli vykúpať do teplej vody, počas čoho sme sa očami rozprávali a dávali najavo svoju spokojnosť letmými úsmevmi. Keď som sa prebral, obďaleč si už rozkladal párik v mojom veku - 25 rokov, ktorých som si ani poriadne nevšímal a venoval som sa opäť učeniu...po pár minútach sa ma prišli opýtať, či si s nimi dá, jednu cigaretku, ale keďže som nefajčiar odmietol, ale dali sme sa do reči o škole a prešla potom reč aj na prácu, priateľov a vzťahy až k sexu...opýtali sa ma či sa môžu pridať ku mne a ja som samozrejme súhlasil. Po chvíľke honenia jej v ruke narástol a stvrdol...vtedy prišiel medzi nás Peter a obaja sme mu dali dole plavky...mal pekne vyholeného vtáka a už mu trošku stál, bol o niečo väčší ako môj, ale vtedy som nad tým ani nerozmýšľal...iniciatívne som mu začal bozkávať koniec vtáka, ktorý mal prekrytý veľkou predkožkou....to som už ale cítil na svojom vtákovi Dominikine nenásytné pery a ruku, ktorou dokázala priam zázraky...takú fajku a honenie som ešte nezažil! Dominika si teda chvíľu oddýchla a vstala a šla k Petrovi a pomohla mu dnu. Ja som bol v Dominike po koreň a prirážal som ako sa len dalo, moje vajcia plieskali o jej zadoček, čo bolo ešte rajcovnejšie... Tak sm e sa teda zoznámili a bolo po učení...ona sa volala Dominika 24r on Peter 26r - sympaťáci Po dlhých rozhovoroch, kúpaní prišla reč aj na ten sex, kedy sa Dominika opýtala: "Aký máš názor na dvoch mužov, alebo na trojku?" Čo ma moc nezaskočilo, keďže nie som moc konzervatívny typ a som otvorený novým skúsenostiam...odpovedal som: "nemám nič proti a dokonca mám aj pár skúseností"...a v tom sa pozreli obaja na seba, pousmiali sa, Dominika odvetila potíšku výborne a začali sa vášnivo bozkávať...v ruke im obom horeli cigarety, ktoré odhodili na kamene ďaleko za seba a Dominika ma chytila za ruku s otázkou: "Čo ty na to?...

“Vyšší chlapec neměl nic lepšího na práci, než ji poslechnout. “Markéta vyjekla. Ze začátku to jen hrála, ale na konci nepředstírala nic. Chci mít důkaz, že lížeš věc vytaženou ze zadku. “Markéta pochopila, co po ní chce, tak se bokem natočila k oknu a několikrát po sobě si flakónem dráždila zadnici a pak ten flakón strčila do úst. Co ti to vlastně provádějí?“Vyšší chlapec se k ní naklonil a pošeptal jí: „Chtěl bych ti ho vrazit do řitě. ***Toto je poslední povídka z cyklu Markéta. Případné nové příběhy bych psal až na základě ohlasů zdejších čtenářů, i když…Jak už jsem ovšem několikrát poznamenal, považuji cyklus Markéty za příliš ryzí pornografii, než abych u ní laboroval s věrohodností zápletky a nebo s nečekaným vyvrcholením děje. “ a „Tyran Klaitus“

Chutná ti?“Chlapci se přemístili, zatímco Markéta se navlékla na první úd, pak se nechala šoustat do zadku. Labužnicky ho cucala a sála jako by šlo o ohromnou pochoutku.

Jak Na První Rande V frýdku-místku- 1.část

Najednou přestala, já na ni koukám jak utrženej. Měla ji tam schovanou pod bílými kalhotkami, krásně vypouleny pekacek, který lemoval obrys té určitě krásné pičky. Povídá, bolí mě koleno. Jak ji píchám mezi pysky, najednou ten můj ohon sjede dolů a pomaličku začne zajíždět do její famózní a krásně rajcovní buchtičky. Jeeee, co teď budu dělat, tak jsem je chytl za gumičku a stáhl dolů. no nádhera takovou úžasnou, nadrženou a podle všeho úplně mokrou pičku mě poslal sám ďábel. No nádhera. Ne nebude, až příště teď mně stačí ta moje pěkně projeta číča. Jak mi nohy klouzali po krásně upravené stopě tak, koukám před sebe a vidím velký černý mrak, který se blížil ke mě tempem víc jak rychlým. Začala  mi ho pomalými pohyby hladit a já ji laskat kozičky, které byli výstavní dvojky s nádhernými, asi centimetr a půl velkými bradavkami. Tak jsem na ni zavolal a pomohl nahoru na seník, urychleně zavřel poklop, aby mi neuteklo teplo.  Vzrušila mě  tak ze mi zase stál pták jak šutr. Ja ji poslouchal, při tom ji rozepínal šusťáky, pomalu ji je sundával abych ji moc neublížil a hlavně sem se chtěl podívat co má pod nimi.

Seznamka HK

Bangkok poprvé srazil Londýn až na druhou pozici. Ačkoliv možná někdo čekal propad, Paříž (zároveň s Dubají) se drží na stejných příčkách jako v roce 2015.

Zdroj (Seznamka HK) http://www.hedvabnastezka.cz/aktuality/29368-jakych-bylo-top-20-nejnavstevovanejsich-mest-v-roce-2016-/

May 25, 2017 at 12:38 o\clock

Holky Si Lehli Na Sebe A V Obětí Se Mazlili Dokud Si Neodpočinuli.potom Nás Posadili Do Gauče A Začali Nám Je Kouřit Zdena Mě A Monika Josefovi.

Horská Seznamka, Turistická Seznamka V českých Budějovicích

Hruď měl porostlou světlými chloupky. Nejraději bych si dala horkou sprchu, ale to jsem u Michala nechtěla, až doma. Bylo mi špatně a bezhlučně jsem plakala, plakala jsem bez slz. Michal se najednou posadil, jeho ruka zaleja vedle postela a ojevila se s kondomem. “ Byla jsem jeho chováním šokovaná. Kde je tady koupelna ?Vždy potichu zavzdychal, když jsem se dotkla jeho žaludu a stáhla kůžičku dolů. Normálně nepiji, ale ten večer jsem, nevím proč, pila hodně a za chvíli mi bylo všechno jedno. Musela jsem mu zalhat : „Líbilo, moc…byl jsi třída…bylo to perfektní,“ lhala jsem jako když tiskne. „Ale teď už budu muset jít, aby naši neměli starost. Jeho pot mi kapal do obličeje a bolest byla stále silnější. Šel rychle na věc. Poznala jsem se tam s klukem, který se jmenoval Michal. I muže si vybírám a ne na první pohled jako Michala.

Seznamka Ostrava

  Ví, že jsem panna a že ona bude první, což se jí v mnoha směrech již povedlo. Vždycky jsem se těšila na chvíli, kdy se  ve sbírce objevil nový film.   Ve chvíli, kdy se začala mušlička stahovat v orgasmické křeči, Monika mi vrazila dva prsty do mušličky. Naklonila se nade mnou, já jsem tence šeptala ne ne ne Moniko, ale ta se jen nade mnou naklonila, políbila mě  a cítila jsem, jak špička  vrnícího vibrátoru je již na kraji mé  mušličky, která byla celá mokrá a roztažená.Monika vstala, políbila mě a řekla mi, že má pro mě překvapení.Ležela jsem a vychutnávala jsem si silný tlak vody na zádech a nohách  a jak jsem tak ležela, najednou jsem začala podvědomě hledat proud, který by mi směřoval na mušličku. Začala jsem se na ně tajně koukat a o to víc jsem si to dělala sama a nebyl problém, když naši nebyli doma „zmučit“ mušličku i čtyřikrát. Našim se to nelíbilo, ale Monika je nakonec přesvědčila, že se jedná o luxusní hotel a sama bych se tam určitě  nepodívala.Prvně v životě jsem na jazyku cítila cizí šťávičku, Monika se naklonila a hrála si s mými bradavkami  a já jsem přidala na intenzitě. Byla jsem zmatená, nevěděla jsem co mám dělat a tak jsem se k ní naklonila řekla jsem jí, že se nic neděje, že jsem se jen lekla.

Seznamka Ostrava

Seznamka Trochu Jinak V zlíně

A tak my jsme začaly čůrat a nato že byla Zdena z počátku překvapená tak se jí to velice líbilo a začala se sama nastavovat aby pochytila co nejvíce zlatavé tekutiny. Josef se otočil a zvedl Moniku ze země a posadil ji vedle Zdeny tak že se o sebe opíraly a začal ji lízat jako já jeho ženu. Jak jsem viděl z okna tak Dana a Míša měli malé batůžky a šli někam na tůru. To už jsem vůbec nemyslel na svoji nahotu a s úsměvem se zeptal místo (co pro vás mohu udělat) jsem se přeřekl a řekl jsem „jak vám to mohu udělat“ když jsem tuto větu dořekl ihned jsem si uvědomil co jsem to vlastně řekl a začal jsem se omlouvat a vysvětlovat co jsem chtěl vlastně říci ale Zdena mě najednou přerušila ve vysvětlování „v tomhle stavu mě asi nic neuděláte“ a ukázala na moje mužství které se studem také vyselo hlavičkou dolů. Monika si šla na svůj pokoj taky udělat něco k jídlu a že ještě přijde tak jsem jí řekl, že už nemusí klepat a s tím odešla. Uběhlo asi dvacet minut a já jsem zaslechl klepání docela nechutně jsem řekl „vždyť jsem říkal, že klepat nemusíš“, ale když se dveře otevřely tak mě docela zamrazilo vzhledem k tomu že jsem se neoblékal a chodil po bytě jen tak mě čekalo veliké překvapení když ve dveřích stála Zdena a Josef což jsem vůbec nečekal a vzhledem k tomu, že za chvíli měla přijít Monika se mě to vůbec nehodilo. Bylo to jako sen já jsem ještě dokuřoval cigaretu a dopíjel kafe, přitom mi ho Monika kouřila. Holky si lehli na sebe a v obětí se mazlili dokud si neodpočinuli.potom nás posadili do gauče a začali nám je kouřit Zdena mě a Monika Josefovi. Tak jsem ji pozval na kávu. Kouřili tak nádherně, že jsme to moc dlouho nevydržely Josef byl dřív ale já jsem ho hned následoval když nás holky vysály do poslední kapičky tak jsme se šli hromadně vykoupat a mě hned napadlo co jsme dělali s Monikou ráno a tak jsem to pošeptal Josefovi do ucha aby to holky neslyšeli a on souhlasil a tak jsem řekl holkám aby si sedli vedle sebe do vany a my jsme si stoupli před vanu Zdena nevěděla co se bud dít ale Monika už moc dobře věděla co bude dál.

• Galerie: Flashky, které musíte mít • Gwen Stefani se rozvádí! Po 13 letech manželství • Jak dnes vypadá malá Lily z Kroku za krokem?

Zdroj (Seznamka Ostrava) http://www.koule.cz/cs/clanky/sest-dechberoucich-ostrovu-sveta-ktere-si-zamilujete-69194.shtml

“, provázené divokým házením hlavou v ruksaku, slyším v uších ještě dnes po třiatřiceti letech. O půlnoci, po hodině a půl nudného nekonečného čekání jsme konečně uslyšeli kroky po schodech. Z těch značek tam , ze kterých má spolužačka vydedukovala označení učitelčiných menstruací a podle nich snadno vypočetla že zrovna ve čtvrtek, pátek a možná sobotu musí mít Soukupa nejspíš ovulaci. Když jme pak zase měli týden školy, byla už Soukupa zase taková, jakou jsme ji znali… Přísná, rázná, nekompromisní, prostě nepříjemná. Přirážel jsem do ní prudce, až bezohledně a žaludem jsem jí bušil do děložního čípku. Soukupa s sebou přitom zmítala, házela s sebou jako kapr na suchu, ale ještě více začala vyvádět, když jsem jí sáhl do hustě hnědě obrostlého rozkroku na kundu. Danu či pesar, když neměla chlapa, nebo braní Neogestu, který byl na lékařský předpis gynekologa a měl pověst antikoncepce, po které se tloustne? Na jednu stranu to byla velmi pohledná tmavovlasá ženská s pěkně zaoblenou plnoštíhlou figurou, ale na druhou stranu to byla neoblíbená hydra, zvláště u holek u nichž měla řadu nelichotivých přezdívek. Nic netušící učitelka vstoupila, rozsvítila, zamkla zevnitř dveře a nic netušíc se začala u lavice vysvlékat z teplákové soupravy, trika, podprsenky i kalhotek. Vždyť to bylo na vyhazov ze školy a také na kriminál.

May 23, 2017 at 17:52 o\clock

A Neotravuj Slušnou Ženskou.

Seznamka Praha - Láska V Hlavním Městě

Svírala můj úd, jako by se bála, že nějaký nepřejícník ji o něj připraví, a trochu s ním uhýbala do stran, nahoru i dolů, aby pramínek moči nedopadal stále na jedno místo. Napadlo mě, že výhled, jaký Aleně poskytuji, je hodně podobný tomu, jakým mě minule obšťastňovala Jiřina. Jiřina šla vpředu, já při každém kroku s houpajícím se dlouhým ztopořeným pyjem, po jehož vrcholku už začínaly stékat první kapky známé vazké tekutiny, jsem postupoval těsně za ní, teprve pak šly jedna za druhou ostatní tři holky. “ Vyhověl jsem a Majka pozorně sledovala, jak si ulevuji. Zakrátko stejně jako tuhnoucí poštěváček i ony začaly stále více vystupovat ze svého úkrytu, nápadně tmavly a zpevňovaly se. Nebylo přece možné, abych jednu z holek ručně uspokojoval a ostatní nechal sexuálním touhám napospas. Pěnou obalený žalud jsem pak opatrně přiložil na ono jediné správné místo. Chtěl jsem holky varovat. Nato Jiřininu matku jsem pevně uchopil za boky a zvolna jsem ji začal k sobě přitahovat a tisknout se na ni.

Eroticke seznámeni

A aby toho nebylo málo, před měsícem přišla Hanka z ultrazvuku plna radosti, že prý budeme mít dvojčátka. Spolu s námi tam byl i můj čerstvě 14ti- letý synoveček Radek, syn mojí mladší sestry z Havlíčkova Brodu, kterého si často se ženou bereme s sebou na víkendy a občas i na dovolenou už od jeho ranného dětství. Volnou chůzí to je asi tak půlhodinka chůze. Jééé… eštěééé!!! “ říkal jsem si. „ Podals prst a utrhl ti ruku, tak to holt chodí …“ Nebral jsem to však tragicky, ale jen dva následující týdny, než mi ženuška radostně sdělila, že už dva dny nedostala menstruaci. V pátek a v sobotu večer údajně proto, že ve stejné místnosti s námi spal i Radek a doma v neděli kvůli únavě a údajnému bolení hlavy. Šli jsme se pak vykoupat. To, že je Radek už v pubertě, to jsme se ženou věděli, protože se ten kluk začal na moji ženu dívat tak nějak jinak než-li dříve a také se mu začal z pinďoura dělat pinďour, když se tak díval. Tichá voda břehy mele. Radek mi ženu nejen omrdal, nejen udělal ke spontánnímu orgasmu, nejen vystříkal, ale on mi ji i oplodnil…On, klučina s mlékem na bradě, udělal dítě mé 33 leté ženě!

Zábavná Sms Seznamka V plzni!

Tak co už máš připravenou píču můžu ti tu díru
protáhnout nebo pořád trucuješ? Po chvilce do mě vrazil svýho juniora a začal sním jezdit v mé kundě dlouho až do doby kdy do mě vystříkal celou dávku spermatu. A neotravuj slušnou ženskou. Jednou jsem se takhle vracela z práce a na to,že byl pátek tak jsem se tam zdržela o trochu déle,protože pracuji jako učetní a blížila se uzávěrka. Jak tam spím tak najednou ucejtím cizí velkou ruku na své koze. Byla to fascinujcí podívaná,která mě rozpalovala víc a víc. Byl krásný ve svém vzrušení a musím přiznat, že touha polaskat se z jeho vyzívavě vztyčeným penisem mě spalovala jako oheň. Hned jsem na něj křičela co si to dovoluje! Řekla jsem si tak si to šel chlapec udělat a dá pokoj,ale když se po půl hodině nevracel. Najednou cvakl zámek a otevřel dveře. A když jsem mu sundala slipy, tak tam na mě koukal nádherně stopořený penis pěkně prohnutý nahoru.

Chytil jsem ji,položil na postel a zvednul se nad ní. Ti dva následovali za ní, snad aby ji uklidnili.Postavil jsempivo na stolek, zhasnul a pak s i sedl do čela. Alkohol už pracoval. Vůbec jsem ji nemusel připravovat, jako Lenku.Lenka tohle nikdy nezvládala, dokonce i když souhlasila sorálním sexem, přiznala se že jej nesnáší a zkouší to jen kvůli mě. Kroužila po mém ptáku jazykem a dál si mě tisklahlouběji do úst.Jense zasmála, chytila lem mé košile a přetáhla mi ho přes hlavu.Její prsabyly pěkně tvarované a opálené stejně jako zbytek těla.

Byla listopadová středa večer. Naposledy jsem políbil Andreu, ještě než jsem vklouzl do kalhota vyběhl najít někde Lenku...

Přiklekl jsem, chtěl jsem jí chytit pusu a nohy, protože řvala. Já ji chtěl jen chytit za ústa, aby přestala, abych mohl přemejšlet, co se stalo, a nějak to s ní řešit.

Zdroj (Eroticke seznámeni) http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/451848/agresor-ktery-napadl-herecku-zelnickovou-dostal-8-let-hvezda-ordinace-zuri-je-to-malo-mam-strach.html

May 15, 2017 at 18:20 o\clock

Pak Obejme Palcem A Ukazováčkem Pytlík Nad Koulemi Atrochu Ho Stáhne.

Seznamka české Budějovice – Najděte Svou Lásku!

--[endif]-->Za chvilku jsemcelý úplně mokrý.

Chvíli ležím a relaxuji, ale ta činorodá dívka nevydrží chvilku v klidu.Poslouchal jsem se zavřenýma očima, jak Evadělá totéž.Pak rázem povolídžíny – Eva rozepnula jejich knoflík a zip. Pak obejme palcem a ukazováčkem pytlík nad koulemi atrochu ho stáhne. Cítím, jak se její rty dotýkají mých bradavek, jemné kousnutí.
Ucítil jsem na rtech polibek.
„...aaaaaaááááááááÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!Naskytl se mineskutečný pohled. Vzpínám se dooblouku, svíjím se a přirážím Evě do úst, ruce stále svázané a napjaté zahlavou.

Seznamka HK

A pak se strhlo peklo. Avšak dlouho to nevydržela. ¨Vejš!Jak přízraky ze zlého snu. ¨ Přikáže jeden. Za to z mužů vyzařoval největší spokojenost.Čekali tu na ni dlouho.A jejich chvíle právě nadešla.Pomalu k ní vykročili.Jeden se postavil těsně před ní, druhý za ni.Dívčiny plné rty se chvěly, v očích měla strach. Viděl půvabnou lidskou samičku jíž dva lidští samci s býčími šíjemi brutálně znásilňovali. Již tu nebyla sama. Má zavřené oči i ústa. Poslední okamžik a dívčinu tvář bičují gejzíry semene. Oni si před ní honí ocasy. Sklánějí se k ní, Chytnou ji za ruce a zvednou na kolena.Klečí před nimi.Bělostné šaty znovu zakryjí její klín.

Užijte Si Rande V jihlavě, Ale Pozor Na Chyby: 20 Rad, Jak Nepokazit Schůzku

Když dohráli, tak si jeode mne vzala ,obula se a s borcem v podpaží odešla.Pak na sobězačala trhat ty punčošky.Znovu se postavila na ty sametové šaty a začalatančit.Na mokrých šatech byl vidět každý její otisk podrážky a podpatku.To cozbylo ze sametových šatů a orchideji si budu stále vybavovat.Najednou odkoplalodičky z nožek směrem ke mě,ale tak šikovně,že mi vypadly pod stůl.Dotrhalapunčošky a rozhodila je mezi jásající.

Večer gradoval a všichni byli notně rozjetí.Tančilo se  v různých skupinkách a kroužcích.Tančily jsmes nimi v kole.Najednou se zula a odhodila lodičky směrem ke mě.Tak šikovně,žejsem je chytnul.Byl jsem maximalně vzrušen.Byly žhavé,vlhké a nádherněvoněly.Chtěl jsem ji je podat,ale ona křičela, že 15 cm podpatek je dost vysokýa ať ji je podržím.Byl jsem jak v tranzu.Ale co dál?
V ten moment jsem byl pod stolem.Byl to takový fofr,žesi toho snad ani nikdo nevšiml.Ubrusy byly až na zem,tak jsem nebyl vidět.Vzaljsem tu druhou,čistou lodičku nasadil ji na úd a naplnil  takovým množstvím,že jsem tomu ani nechtělvěřit.Opatrně jsem vylezl zpod stolu.Všichni se přemístili do sálu,tak mě nikdoneviděl.Nahá děvčata tančila v sále a moje bruneta s nalitým borcem v podpažízahalená do ubrusu šla ke mě.Opět jsem ji obul lodičku.Nejdřív prázdnou,pakplnou.Ucítila teplotu mého sperma a pookřála.Borec něco zamumlal otaxíku.Řekla"moc jsem si to užila,ale přítel chce domů,tak sbohem"azmizela v davu.
Já jsem se ještě vrátil pro ten nedopalek cigarety,opatrně ho vzal a uschovalna památku.
Znovu ,se zbytkem jahod, jsem ji lodičku nasadil.Měla už na sobě jen kalhotky,punčošky a ty lodičky.Za halasných výkřiků odhodila i kalhotky.

Tak naletošního Silvestra jen tak nezapomenu.Byl jsem pozván s přáteli na ukončeníroku do tzv.lepší společnosti.Bylo tam mnoho pracháčů  s přítelkyněmi,lepší manželské páry a takéněkolik společnic.Mě, jako obdivovatele dámských nožek zaujala hned vedveřích  bruneta s nádhernýma dlouhýmanohama.Měla tmavě modré,sametové, přiléhavé,krátké šaty, lesklé punčošky asametové lodičky s platformou na jehlovém podpatku.Byly také modré ,ale troch jinak.K tomu měla do barvykabelku.Nemohl jsem z ní spustit oči.Byla tam s kámoškou.Ta měla  na sobě sáčko,kraťasy a  docela pěkné vysoké kozačky.
Najednou si zula lodičku, nalila do ní zbytek šáňa a podala mi ji.Byl to tennejkrásnější novoroční přípitek,který jsem zažil.Nádherná botka zespoda olepenálístky orchidejí.Vypil jsem to na ex a botku nazul zpět na krásnou nožku.I  její kámoška se přiblížila k další kytici apři tanci ji začala drtit.
Po půlnoci jsem viděl  ze sálu, jak seněco děje u  rautových stolů.Šel jsemtam.Viděl jsem jak s kámoškou stojí na stole a začínají tančit.Bylo tovzrušující.Každá měla láhev šampáňa a začínala ji na sebe lít.Začal jsem mítpředstavy,co by se mohlo dít.Přátelé už šli domů,nikdo mě tam neznal ,a takjsem se také zapojil.Nejdříve tančily velice opatrně aby nic nepoškodily,alepři polévání šáněm rozšlápla svými lodičkami květiny,které byly na stole.Asi jito nevadilo,tak v nich začala tančit.

A proč? Díky své poloze je totiž prvním hlavním městem na světě, kde hodiny odbijí půlnoc.

Zdroj (Seznamka HK) http://www.hedvabnastezka.cz/top-tipy/23885-6-mest-v-nichz-byste-chteli-prozit-oslavy-noveho-roku/

May 14, 2017 at 00:20 o\clock

</font>ostal V Nemom Úžase.

Horská Seznamka, Turistická Seznamka V ústí Nad Labem

Nasadila si rukavice. Schytila mu gule a poriadne ich potlačila v dlani. „Bude to len hra,“ pomyslel si a v pousmial sa. Prestala. V rytme mu ho tam vrážala a rovnako sa snažila doviesť ho k vrcholu.

Ostal v nemom úžase. Schytila ho pod krk a znova skríkla: „Čo sa smeješ?Keď skončila odpútala ho, no to nebolo všetko.
Keď sa ráno pokúsil vstať, zistil, že nemôže dvihnúť hlavu z vankúša.

Seznamka Brno

Narodil jsem se na malém mněstě ve středních čechách v sedumdesátých letech minuzlého století a vyrústal na sídlišti s otcem a matkou oba pracovali ve fabrice jako dělníci.Když mi bylo 6let tak od nás otec utekl s mladší ženou a já s mamkou zůstal sám.Vlastně jsem byl rád protože táta se k mamce choval špatně a často se hádali,pro ránu taky daleko nechodil.Když odešel tak jsme se uzavřeli sami pro sebe a vlastně nám nic nechybělo alespon to jsem si tehdy myslel já ale mamka si kvůli mně nikdy nikoho nepřivedla a všechnu svou energii i lásku dávala mně.Spousta věcí u nás fungovala jinak ale s nikým jsem o tom nemluvil protože mi to přišlo normální,přestože mi už bylo skoro dvanáct tak mně každý večer koupala a nejvíc si dávala záležet na pindíku u toho se vždycky tvářial ůplně jinak i když se to snažila zakrýt.Často si mi u Televize položila hlavu do klína a já jí vískal ve vlasech nebo hladil po zádech,moc rád jsem se na ní díval vždy se schoulela a tvářila tak spokojeně.Mamka se mi moc líbila byla docela malá plnější se širokými klenutými boky ale ůtlým pasem,prsa mněla dost velká a lehce povyslá.Snědčí plet a mnědé oči a dlouhé rovné vlasy.Rád jsem maloval a tak jsem jí občas taky namaloval i s velkými prsy vždycky mi to sebrala a červenala se ale zároven se usmívala.Nikdy se přede mnou neodhalovala takže jsem si vše jen představoval a začínal si uvědomoval že jí začínám mít rád jinak.Pak přišel ten nedělní večer který byl jako každý jiný až do cvíle než jsem se šel koupat jako vždycky a mamka mně mila pindíka a při smývání midlin nějak víc zabrala a ohrnula mi předkožku,oba jsme zírali na obnaženého žaluda,chtěla to dát dopořádku a pindík najednou začal rychle tuhnout a nabírat na rozmněrech takže v ruce svírala pindíka skoro 6cm širokého a dluhého 18cm.Jen jsem zíral na tu kládu jakej mám velkej žalud.Mamka mi rychle podala ručník a odešla z koupelny.Po chvilce byl zase pindík malej a já se osušil a šel do postela a usnul.V noci mne ale probudili divné zvuky které jsem ještě nikdy neslišel tak jsem se tiše vyplížil s postele a šel zjistit co se děje.Došel jsem až k ložnici a otevřel dveře a uviděl mamku jak leží na zádech a mezi nohy si strkala takový kolík a vzdychala u toho.Když si mně všimla tak okamžitě zajela pod peřinu a řekla mi at jdu hned k sobě do pokoje,celej zmatenej jsem ležel v posteli a hlavou se mi honili poslední obrázky co jsem viděl v ložnici ale cítil jsem jak se chvěju vzrušením a tuhne mi ptak .Asi po dvaceti minutách se ozvalo Tiché zaklepání na dveře a vešla mamka rozsvítila malou lampičku a já viděl že si převlékla jinou košilku a byla krásně namalovaná a nádherně voněla,sedla si na postel vedle mně a naklonila se nade mně a políbila mně ale jinak strčila mi jazyk do pusy a já jí to opětoval a vášnivě jsme se líbali,pak jsme přestali a ona se ůplně chvěla a těžce oddechovala a jen se dívala a rozepínala knoflíčky na košilce pak se nade mně nahnula a vyndale velké prso a nastavila mi ho před ůsta,já se na něj přisál a sál její velkou tmavou bradavku a ona se jen dívala jak saju a vzdychala „Pavlíku tak to děláš moc dobře nepřestávej“ její levá ruka mi pomalu sjížděla po břiše až pevně sevřela ptáka a mačkala ho jak je tuhý…byl jako skála tak ho pomaloučku honila.Já jsem si zatím z košilky vyprostil i druhé prso a věnoval se mu s náležitou péčí jako tomu prvnímu to už mi mamka prohnatávala kulky které ještě nikdy nefungovali.Pak si mně postavila a klekla si přede mně a já si říkal co to znamená a chtěl se zeptat ale to už mi šmejdila jazykem po žaludu a pevně ho svírala v ruce a mezi zuby šeptla to je krásnej ocas a přešla na kouřen,já jen jsem zíral jak mně s chutí kouří protože jsem ůplně stuhnul a nemohl se ani pohnout mamka kouřila jako o život a pošihhávala po mně pak jsem ucítil něco neznáměho tak jsem se jí chtěl vytrhnout ale ona si mně chytla za půlky a ještě si mně přitáhla blíž to už mi škublo v ptáku a já poprvé vzkřikl rozkoší a jen cítil jak to ze mně tryská,mamka to polikala ale bylo toho tolik ze si ho musela vyndat s pusy aby se semenem nezadusila a já jí ještě zbytek nastříkal na tvář,mamka ji slizovala a roztírala si to po těle.Pak jsem si lehl a mamka vedle mně a znovu jsme se začali líbat to už jsem mněl kuráže víc a rukou jí sjek do klína a našmátral pořádnou chlupatici a jezdil po ni ale mamka mně za ni vzala a dala mi jí níž a já najednou ucítil něco mokrého a horkého tak jsem tam zajel prsty a mamka ůplně zasténala a zašeptala „Pavlíku pokračuj prosím“ a já moc rád pokračoval a žasnul jak má velkou kundičku pak si lehla tak abych mněl její klín před tváří a řekla abych jí políbil na kundičku kterou si ještě prsty rozhrnula závojíčky a řekla abych jí líbal stejně jako to děláme pusou,nádherně jí voněla a já do ní strčil jazyk a začal jím v ní šnejdít a ona začala vzdychat a rukama mi jezdila ve vlasech.Pak řekla že už to nemůže vydržet abych si lehl na záda a pomaloučku si přeze mně dala nohu a sedla na bobek nad ptákem a dívala se na mně pak si jí zase rozevřela prsty a pomalu nasedla na mně a já jen cítil jak je horká a mokrá a klouzal v ní.Mamka se celá chvěla a sténala a poskakovala na mně,když byla unavená tak mi zašeptala at si kleknu za ní a strcila do sebe mého ptáka a začala přirážet já si jí chytil za boky a začal udávat rytmus kterému se mamka rychle prispůsobila.Moc mně vzrušovalo se dívat jak v ní můj pták mizí,byla tak vzrušená že jsme byli oba celý ulepeni a pak se to stalo a mamka řekla „Pavlíku nastřikej to všechno do mně“,to bylo jako červená pro býka a já dvakrát prudce přirazil a oba jsme se ocitli ve slastné křeči mamka se třásla a plakala a když jsem se zeptal proč tak se usmála a řekla štěstím….Možná vám ještě napíšu nikdy víc ale kdo ví

Souhlasil.Rozvázala jsem ho on mě poděkoval já si na sebe hodila jenom tílko!Svlékla jsem si bez rozmyšlení své vlhké modré kalhotky a zavěsila je na ten stejný hřebíček co minule!A v tom se vzbudil ale nemohl se hýbat!On mě pořád říkal že mě strašně miluje a že pro mě udělá co budu chtít!Stál mu jako svíčka a cukalo mu v něm!Ale byla jsem tiše a koukla se zase do časopisu!Ptal se o co jde?Otevřel oči a říká to snad není pravda a že na mě čekal, že si chtěl se mnou zahrát takovou hru a že mě sváže on a ne já jeho!Totiž už jsem tam přišla jako druhá!A v tom mě napadla další věc, že mu je seberu a někde schovám!Prostě spal!

8 Klasických Chyb, Které Dělají Muži Na Prvním Rande V prostějově

“Nevěděla jsem,jak jí na to mám odpovědět.Chvíli jsem přemýšlela,když v tom Sylva opět spustila.“Copak mu něco chybělo?“,zeptala jsem se.“Jo vím.Jinak bych ti nevolala.Monika je z toho špatná a já na tom nejsem o nic líp.“"Hele něco mě napadlo.“,povídám po chvíli přemýšlení.“Co kdybys jela na tu chalupu s námi.Pro čtyři lidi je tam místa dost a budeme si moct o tom v klidu popovídat a ty nebudeš aspoň zavřená doma.“"A nebude to divné?A co Petr,jak ten reagoval?“A nebude to tobě a Evě vadit,že tam budete mít nemluvnou ženskou,která bude jenom brečet a obviňovat se?“"Ahoj Leni,promiň,že tě vyrušuju.Vím,že jedeš s holkama na chalupu.Monika už týden o ničem nemluví,ale nedalo by se to nějak odložit?“,zeptala jsem se.“No taková namyšlená kráva.Byla jsem včera u ní,protože bydlí blízko nás a víš co mi řekla?“,zeptala jsem se opět vzrušená.“Ano je to moc krásné,jak si holky užívají.Moc se mi to líbí.“I mě se to moc líbilo a zároveň mě něco napadlo.Jak jsem tak za Sylvou stála,tak jsem jí dala jednu ruku na ta její roztomilá vemínka a začala je hladit.A druhou rukou jsem si pohrávala s tím knoflíčkem lásky na Sylvinčině kočičce.Pro Sylvu to bylo náročné.Musela se totiž držet,aby nespadla,a zároveň ztěží ovládala svoje vzdechy.Divadlo,které nám holky předváděly bylo tak fantastické,že netrvalo dlouho a Sylvinka se celá rozechvěla pod náporem dnes již druhého orgasmu,který myl stejně silný,jako ten předchozí. Ovšem potom přišel šok.Než jsme se stačily trochu vydýchat,tak se najednou z pokoje,kde se holky milovaly ozval potlesk a hlasité Bravo.Celé zkoprnělé jsme se podívaly,co se děje a nestačily se divit.Holky se už totiž nemilovaly a místo toho seděly na posteli a tleskaly nám.“Ježiši,jak dlouho jste se na nás dívaly?“Neváhám a začnu tu její krásku zase lízat.Sylvuška se přestává ovládat a docela nahlas křičí při právě probíhajícím orgasmu.“Tak co,je už tvoje kočička spokojená?

Seznamka Brno